ART / Oil paintings / Oil painting 12156525
nr 1215 6525
OIL PAINTING
Erik Tryggelin (1878-1962), Afton Vadstena, Signerad 11/7 1953. Oil on panel, 13x21,
Erik Tryggelin (1878-1962), Afton Vadstena, Signerad 11/7 1953. Olja på pannå, 13x21
3000
SEK 2800
Monday November 5 2018
at 18:33:25
2.600 kr